متن خبر
کد خبر :   2959  | تاریخ خبر : 1397/01/26  | ساعت : 21:34

منبع خبر : پورتال سازمان هلال احمر استان آذربایجان شرقی

جانشین مدیر عامل و معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان؛ جوانان و دانشجویان موتورهای محرک اجتماع هستند


دکترسید هادی  موسوی جانشین مدیر عامل و معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه جوانان و دانشجویان موتورهای محرک اجتماع هستند، خاطرنشان کرد: آموزش و پیشگیری نقش بسزایی در پیشرفت هر مجموعه و کشور دارد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی؛موسوی به اینکه جوانان به عنوان مدیران و رهبران موفق در جامعه هستند، تاکید کرد و افزود: در این جهان بحران زده که سلامت آن به خطر افتاده برگزاری این گونه دوره های آموزشی با هدف پیشگیری از آسیب های اجتماعی و ارتقای سلامت جامعه بسیار کاربردی خواهد بود.
وی خاطرنشان کرد: جمعیت هلال احمر به عنوان یک نهاد مردمی و عام المنفعه با حضور اعضای جوان فعال در زمینه مبارزه با مواد مخدر و جلوگیری از پیشرفت آسیب های اجتماعی می تواند در این زمینه با راه اندازی همایش های علمی و کاربردی اقدامات چشمگیری در جامعه ایجاد کنند.


معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تبریز؛ امنیت و سلامت برای هر جامعه مهم و ضروری است
معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تبریز که در آیین افتتاحیه نخستین همایش کشوری ارتقاء سواد سلامت اجتماعی در مراغه سخن می گفت ، با اشاره به اینکه اعتیاد اولین آسیب های اجتماعی کشور است، گفت: دو نعمت امنیت و سلامت برای هر جامعه بسیار مهم و ضروری است.
دکتر طاهر اقدم با تکریم و احترام از شهدای مدافع حرم یاد کرد و افزود: امنیت کشور ایران را مدیون ایثار و گذشت شهدای عزیز و گرانقدر مدافع حرم هستیم.
وی سلامتی را جزء یکی از اصلی ترین و مهم ترین نعمت های خداوند تلقی کرد و افزود: زمانی انسان ها به سلامتی اهمیت می دهند و توجه می کنند که آن را از دست داده اند.
معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با اشاره به رویکرد وزارت بهداشت و درمان در سال جاری خاطرنشان کرد: افزایش سطح سواد سلامت و اجتماع محور کردن آن در زمینه پیشگیری از بروز بیماری ها و تحمیل هزینه های سنگین بسیار کاربردی و موثر است.
دکتر طاهر اقدم با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه آسیب های اجتماعی تصریح کرد: اعضای جوانان هلال احمر نیروهای بسیار توانمندی هستند که در کاهش پیشگیری از این نوع آسیب ها می توانند برنامه و فعالیت های اجتماعی و فرهنگی متنوعی برگزار کنند.
معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تبریز یادآور شد: همه آحاد مردم علی الخصوص جوانان و علما با استفاده از تریبون هایی که در اختیار دارند، می توانند با ارائه برگزاری کارگاه های آموزشی گامی موثر در کمک به جامعه در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی بردارند.

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است