متن خبر
کد خبر :   3020  | تاریخ خبر : 1397/03/30  | ساعت : 22:38

منبع خبر : پورتال سازمان هلال احمر استان آذربایجان شرقی
در ادامه سفر دبیرکل هلال احمر به تبریز ؛

نشست با مدیران و نجاتگران وبازدید از بخشهای مختلف هلال احمر آذربایجان شرقی


دبیر کل هلال احمر در ادامه سفر خود به تبریز با مدیران و نجاتگران این استان دیدار و از بخش های مختلف امدادی و درمانی و عمرانی آن بازدید بعمل آورد .

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی،مهندس محمود محمدی نسب دبیر کل جمعیت هلال احمر در ادامه  سفر به تبریز از بخشهای مختلف کلینیک استاد شهریار و معاونت امداد ونجات ، پایگاههای امداد جاده ای عوارضی تبریز ، شیبلی و استاد شهریاربستان آباد ،پایگاه امدادی و پشتیبانی سعید آبادبازدید و از نزدیک  با مدیران و نجاتگران اعضای تیم های واکنش سریع  و رانندگان پایگاههای امداد جاده ای دیدار و گفتگو کرد.

نشست صمیمی دبیر کل با مدیران هلال احمر آذربایجان شرقی 

محمدی نسب دبیر کل هلال احمر با مدیران جمعیت هلال احمر استان دیدارو پیرامون مسائل و موارد هلال احمر به بحث و گفتگو نشستند
در این دیدار سعید کنعانی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی گزارشی از اقدامات و عملکرد جمعیت هلال احمر استان در حوزه ها و بخش های مختلف را به سمع و نظر دبیر کل رساند و علی غفاری رئیس جمعیت هلال احمر شبستر بنمایندگی از روسای شعب، نسبت به طرح مشکلات و پیشنهادات جهت تقویت توان امدادی شعب ارائه داد.
دبیر کل جمعیت هلال احمر در این دیدارضمن تاکید بر ایجاد انگیزه برای حضور نیروها در شعب  ،با تجلیل از اتحاد و همدلی بین مدیران جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی گفت : وحدت و یکپارچگی و اتحاد و همدلی بین مدیران و نجاتگران هلال احمر آذربایجان شرقی موجب موفقیت این استان در عملیاتهای مهم امدادی در سطح کشور شده است که در اینجا جا دارد از تلاشها و زحمات تک تک عزیزان تشکر و قدردانی نماییم .

بازدید دبیر کل  از معاونت امداد ونجات جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی و جلسه با پرسنل و نجاتگران حوزه امداد

دبیر کل هلال احمر با حضور در معاونت امداد ونجات  جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی از انبارهای امدادی ، اتاق EOC مرکز کنترل و هماهنگی عملیاتهای امدادی جمعیت هلال احمر استان و تجهیزات امدادی بازدید و از نزدیک در جریان روند فعالیت های امدادی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی قرار گرفت .
وی در جمع  نجاتگران و اعضای تیم های واکنش سریع و کارکنان معاونت امداد ونجات جمعیت هلال احمراستان آذربایجان شرقی با تقدیر از نظم و ترتیب و همت و همیت  نجاتگران جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی گفت : اتحاد و همدلی حاکم بر هلال احمر استان آذربایجان شرقی مثال زدنی است و نجاتگران و عوامل امدادی  این استان به تبع مردم فرهنگ پرور و نوعدوست استان در حوادث و بحرانهای داخلی و خارجی خوب درخشیده اند .
وی با تقدیر از امدادرسانی های نجاتگران آذربایجان شرقی به حادثه دیدگان زلزله در ازگله کرمانشاه  و سقوط هواپیمای مسافربری  مسیر تهران – یاسوج در ارتفاعات دنا اظهار داشت :  علیرغم پرحادثه بودن استان آذربایجان شرقی ،نجاتگران این استان علاوه بر امدادرسانی به حوادث درون استانی از قبیل سیل و برف و کولاک و حوادث جاده ای و کوهستان در حوادث ملی و فراملی  حضور یافته و کارنامه درخشانی را از خود بر جای گذاشته اند .دبیر کل تصریح کرد : جمعیت هلال احمر مدیون فعالیت نجاتگران و اعضای داوطلب بوده و تحقق اهداف و برنامه های آن بدون حضور نجاتگران محقق نمی گردد .
وی در پاسخ به پاره ای از سوالات گفت : در حوزه  آموزش ، بر نظم بخشی و نظارت بر محتواها توسط متخصصین حوزه آموزش تاکید داریم ودر اجرای سیاست های آموزشی درون سازمانی و برون سازمانی، معاونت آموزش و پژوهش و فناوری ،بخشی از آنها را راسا  انجام داده و بخشی دیگر توسط معاونت ها و با نظارت معاونت آموزش و پژوهش و فناوری انجام خواهد گرفت و درتخصیص بودجه تلاش خواهیم کرد اعداد ارقام بودجه به واقعیت نزدیک بوده  و از عهده تامین و تخصیص آن  بر بیاییم. درخصوص تیم های واکنش سریع هم  آیین نامه آن اصلاح و بعد از تصویب به مرحله اجرا در خواهد آمد .انجام  مانور نجات از فضای معلق توسط اعضای تیم واکنش سریع در حضور  دبیرکل جمعیت هلال احمراز دیگر برنامه های معاونت امداد ونجات در این بازدید بود .

بازدید دبیرکل هلال احمر از  بزرگترین پایگاه امدادی پشتیبانی شمالغرب کشوردر منطقه سعید آباد 

دبیر کل جمعیت هلال احمر صبح امروز پنجشنبه 30 خرداد با حضور در منطقه سعید آباد از بزرگترین پایگاه پشتیبانی و امدادی جمعیت هلال احمر در شمالغرب کشور بازدید و از نزدیک در جریان روند احداث و کارهای عمرانی و مشکلات پیش روی آن قرار گرفت .
در این بازدید سعید کنعانی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی گزارشی از روند احداث پایگاه را بسمع و نظر دبیرکل رساندو خواستار مساعدت وی  برای اتمام باقی مانده کارهای عمرانی و افتتاح و بهره برداری آن شد. 

بازدید از پایگاههای امداد جاده ای شیبلی و استاد شهریار بستان آباد و عوارضی تبریز 
 

مهندس محمود محمدی نسب  در ادامه از پایگاههای امداد ونجات جاده ای عوارضی جمعیت هلال احمر شهرستان  تبریز ،گردنه ی شیبلی و استاد شهریار قره چمن جمعیت هلال احمر شهرستان بستان آباد  واقع در جاده قدیم تبریز – قره چمن بازدید و از نزدیک در جریان روند امدادرسانی به مصدومان حوادث جاده ای قرار گرفت  وپای صحبت های نجاتگران حاضر در این پایگاهها نشست و  از زحمات تک تک نجاتگران تجلیل بعمل آورد .

نشست صمیمی دبیر کل با نجاتگران و رانندگان  قراردادی پایگاههای امدادجاده ای آذربایجان شرقی 

یکی از برنامه های دبیر کل در سفر به آذربایجان شرقی  تشکیل جلسه  با نجاتگران و رانندگان  قراردادی پایگاههای امدادجاده ای آذربایجان شرقی در پایگاه امدادجاده ای استادشهریار هلال احمر بستان آباد و استماع صحبت ها و درد دل های آنها بود در این دیدار که در یک فضای صمیمی برگزار شد، سعیدکنعانی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان  و  یکی از نجاتگران بنمایندگی از اعضای حاضر به بیان مسائل و مشکلات پرداختند .
محمود محمدی نسب دبیر کل جمعیت هلال احمر با تقدیر از خلوص نیت و سعه صدر نجاتگران افزود : نجاتگران و امدادگران هلال احمر با کمترین حق الزحمه، بیشترین خدمات را به مردم و آسیب دیدگان ارائه می دهند که مدیریت کلان هلال احمر وظیفه خود می داند همواره در کنار آنها بوده و تا حد توان نسبت به رفع دغدغه های آنان اقدام نماید .
 

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است