متن خبر
کد خبر :   3056  | تاریخ خبر : 1397/05/15  | ساعت : 21:34

منبع خبر : پورتال سازمان هلال احمر استان آذربایجان شرقی
طی 2 روزاز حضور کاروان سلامت آذربایجان شرقی در سیستان و بلوچستان صورت گرفت :

بهره مندی بیش از 2200 نفر از اهالی بخش کورین سیستان و بلوچستان از خدمات درمانی کاروان سلامت جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی


مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی گفت :کاروان سلامت جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی که در بخش کورین سیستان و بلوچستان مستقر شده است در نخستین روز استقرار خود اقدام به ارائه خدمات درمانی به مراجعه کنندگان نمود .
 

 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ،سعید کنعانی اظهار داشت :کاروان سلامت جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی متشکل از پزشکان متخصص و عمومی  و پیراپزشکان و کارشناسان بهداشت محیط و تغذیه و کارشناسان مامایی و تکنسین های دارویی ،در طی 2 روزگذشته  به بیش از 2200تن از مراجعه کنندگان خدمات درمانی و مشاوره ای  ارائه نمودند.
وی به انواع خدمات ارائه شده اشاره کرد و افزود : در این 2 روز قریب به 180 تن از مراجعه کنندگان توسط متخصص مغز و عصاب ویزیت شده و بالغ بر 350تن از بانوان  توسط ماما مورد معاینه قرار گرفته و به 131 تن از اهالی مشاوره های روانشناسی توسط روانشناسان  ارائه گردید .
کنعانی خاطر نشان کرد : 500تن از اهالی  بخش کورین ،توسط پزشکان عمومی و 234 تن توسط متخصصین اطفال و 356 تن توسط متخصصین داخلی  ویزیت و 220 تن از بیماران از خدمات تزریقات و نوار قلبی و سونوگرافی کاروان سلامت جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی  بهره مند شدند .
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان  همچنین از ایجاد فضای مفرح و شاد برای کودکان اشاره کرد و افزود : جهت ایجاد روحیه نشاط و شادابی در میان کودکان بیش از 137 بسته لوازم نقاشی و بازی در بین کودکان توزیع گردید. 

 

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است