متن خبر
کد خبر :   3137  | تاریخ خبر : 1397/09/13  | ساعت : 15:36

منبع خبر : پورتال سازمان هلال احمر استان آذربایجان شرقی

تجلیل از خدمات داوطلبانه هلال احمر آذربایجان شرقی در سیستان وبلوچستان


رئیس شورای بخش  نصرت آباد استان سیستان و بلوچستان با حضور در دفتر مدیر عامل هلال احمر در تبریز از خدمات داوطلبانه جمعیت هلال احمر در بخش  نصرت آباد و منطقه گراغه تقدیر و تشکر نمود .
.

 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط  عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ، مولوی محمد گل براهویی  رئیس شورای بخش  نصرت آباداستان سیستان و بلوچستان صبح امروز سه شنبه 13 آذر 97 با حضور در دفتر مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ،ازخدمات داوطلبانه تیم های درمانی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی که در مردادماه سالجاری  برای ارائه خدمات درمانی و اجرای طرحی به نام نذر آب به سیستان و بلوچستان رفته بودند تقدیر و تشکر بعمل آورد.
وی با ابراز رضایت از خدمات جمعیت هلال احمرکشور و جمعیت هلال احمر  استان آذربایجان شرقی به اهالی استان سیستان و بلوچستان  گفت : مردم بخش نصرت آباد سیستان و بلوچستان  همواره قدردان جمعیت هلال احمر بوده و خدمات  درمانی و تامین آب در قالب طرح نذر آب را هرگز از یاد نخواهند برد .
سعید کنعانی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان نیز در این دیدار ضمن تجلیل از قدردانی مردم  ،خدمت به مردم عزیز را وظیفه ذاتی نیروهای هلال احمر دانست و گفت : جمعیت هلال احمر بر اساس وظایف سازمانی و اصول هفتگانه خود همواره کمک به مردم عزیز و آسیب دیدگان از حوادث  را افتخار خود دانسته و رضایت مردم از عملکرد خود  را توفیق الهی می داند .
وی افزود : خداوند متعال را شاکریم که توانستیم با کار گروهی و همراهی داوطلبان   خدوم و مسئولین محترم   در راستای تسکین آلام هموطنان عزیزمان در استان سیستان و بلوچستان  گام برداشته و رضایت خاطر هموطنان را جلب نماییم .
گفتنی است : کاروان سلامت هلال احمر استان  آذربایجان شرقی متشکل از  یک تیم 35 نفره از پزشکان اعصاب و روان، داخلی، اطفال، عفونی و کارشناسان ارشد مامایی و پرستار، محیط زیست و روانشناس با تجهیزات کامل و داروهای تخصصی،مردادماه سالجاری در راستای اجرای طرح نذر آب در منطقه گراغه بخش نصرت آباد شهرستان زاهدان و بخش کورین استان سیستان و بلوچستان  به ارائه خدمات داوطلبانه ، دارویی ، درمانی و بهداشتی  پرداخته بودند .

 

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است