متن خبر
کد خبر :   3384  | تاریخ خبر : 1398/04/06  | ساعت : 14:14

منبع خبر : پورتال سازمان هلال احمر استان آذربایجان شرقی

برگزاری نشست هیات مدیره /بازدید از طرح توسعه داروخانه هلال احمر


نشست هیات مدیره جمعیت هلال احمراستان  آذربایجان شرقی برگزار شد 

 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ،با حضور مدیر عامل و مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه و اعضای هیات مدیره و بازرسان استانی ،نشست هیات مدیره جمعیت هلال احمر استان در دفتر مدیر عامل استان برگزار گردید .

در آغاز این نشست سعید کنعانی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی و رئیس هیآت مدیره استان  با تسلیت فرارسیدن ۷ تیر سالروز شهادت جانگداز شهید بهشتی و ۷۲ تن از یاران خدوم امام و انقلاب ، هفته قوه قضائیه را تبریک گفته و بر لزوم زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا تاکید کرد .
وی در ادامه گزارشی از اقدامات جمعیت هلال احمر در حوزه های مختلف را بسمع و نظر هیات مدیره استان رساند وبا اشاره به اقدامات انجام یافته در حوزه درمان وپیاده نمودن طرح توسعه داروخانه جمعیت هلال احمر استان و احداث سردخانه داروخانه گفت : در بحث داروخانه، مهمترین هدف جمعیت هلال احمر استان کمک به تسکین آلام بشری با  تامین داروهای مورد نیاز بیماران بوده و بحث انتفاع در اولویت های بعدی قرار دارد.
کنعانی خاطر نشان کرد : مردم ما مردم بسیار نجیب و ملتی بزرگوار هستند و مسئولین باید در جهت رفاه آنها و تامین مایحتاج دارویی و درمانی و... از هیچ اقدامی فروگذار نباشند .

ارائه گزارش عملکرد معاونت بهداشت درمان و توانبخشی 

در ادامه دکتر سید هادی موسوی معاون بهداشت درمان و توانبخشی  گزارشی از عملکرد معاونت بهداشت و درمان توانبخشی در طول سال 1397  ارائه دادند.
موسوی گفت : تعمیر و تجهیز و توسعه داروخانه جمعیت هلال احمراستان  بعنوان یکی از مهمترین داروخانه های جمعیت هلال احمر در سطح کشور و یکی از داروخانه های معتبر در سطح استان آذربایجان شرقی  از برنامه های مهم  مدیریت استان بود که این امر بدون ایجاد وقفه در کار داروخانه در سالجاری آغاز و بصورت ضربتی در کمترین زمان ممکن  با حداقل هزینه و رعایت صلاح و صرفه جمعیت هلال احمر با  ساخت سردخانه که با  آخرین استانداردهای روز برخوردار می باشدپایان یافت 
جانشین مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان  تصریح کرد : علیرغم مشکلات موجود ،با مدیریت هزینه و در آمد ، خدمات بخشهای درمانهای جمعیت هلال احمر استان در سال ۹۷روند رو به رشدی را طی کرده است و تراز در آمد درمانگاه عمومی و تخصصی هلال احمر مثبت می باشد.
موسوی افزود : درمانگاه هلال احمر استان در سال ۹۷ بالغ بر ۳۸۰ هزار نفر مراجعه کننده و خدمات گیرنده داشته است و تخفیفات داده شده به نیازمندان و افراد بی بضاعت بالغ بر  ۴۸۰ میلیون ریال بوده است . 
وی از برنامه های آتی جمعیت هلال احمر استان در حوزه درمان خبر داد وگفت : در سال جاری توسعه فضای فیزیکی و رادیولوژی و سونوگرافی و آزمایشگاه و شیمی درمانی و توانبخشی مکانیکی جز برنامه های این معاونت خواهد بود .
در ادامه این نشست مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان و اعضای هیات مدیره و بازرسان هیات مدیره  از اقدامات انجام یافته در حوزه درمان هلال احمر تجلیل بعمل آورده و بر تداوم  امور و تامین داروهای مورد نیاز بیماران  تاکید نمودند .
در پایان این نشست اعضای هیات مدیره از داروخانه و سردخانه داروخانه هلال احمر بازدید و از نزدیک در جریان روند خدمت رسانی به مراجعین قرار گرفتند .

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است